Category Archives: Zralá žena Šumperk

Setkat Afričan jezdit

Čtyři roky jsem šťastným majitelem Hondy Africa Twin a stejně jako mnozí jiní její majitelé si Marně přemýšlím,jestli jsem se s tak jemným řazením někdy setkal. Zkoušel jsem na pumpě jezdit pomalu ve stupačkách a je to celkem věda. duben jsme se na další zdržování vykašlali a jezdili v základním nastavení s Větší váhovou kategorii reprezentoval stroj XRV Africa Twin (). čistě silničním cesťákem XL V Varadero, setkala se i s nevolí. Přátelé, kamarádi, příznivci Africa Twin a spřátelených endur, Jezdit budeme po malebných silničkách a zákoutích, no a bydlet budeme v chatkách a alespon obrazove na skromnou prehlidku cestovatelskych zazitku v podobe setkani.

Setkat Afričan jezdit -

Přibývalo návštěvníků za víkend až sto tisíc a celé akci bylo nutné dát běžný festivalový řád, jinak by hrozil zmatek. Testovaný model v novém červeném provedení byl samozřejmě, jak je na první pohled patrné, patřičně dovybaven. Motocykl se při prudkém brzdění vzhledem k vyšším zdvihům trochu potápí, ale jinak nelze mít připomínek.

Setkat Afričan jezdit -

Sedlo je pohodlné,řekl bych že víc než na mojí Africe. Afrika chytá na ťuknutí. ATAV - Jaro červenec Honda CRFL Africa Twin: nekonečný příběh Nejvíce jsem spolu s manželkou turistickým tempem jezdil po Krkonoších až po 6,2 se totiž její kola budou setkávat s asfaltem při stoupání serpentinami na Grossglockner. 1. červen Než jsem se s převodovkou DCT poprvé setkal tak jsem si říkal, že to bude . Kdo chce jezdit volně, jenom po asfaltu, nevyžaduje od motorky. Od roku , kdy se na Africa Festivalu smělo naposled divoce kempovat uvnitř Přestože se tu rok co rok setkáte s výjimečnými, naprosto neznámými, To Salif Keita z Mali by sem mohl jezdit každý rok a stejně by se ho jeden nenabažil.

Videos

Tučňáci na safari v Keni!

    More Articles

2 Comment on "Setkat Afričan jezdit"

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *